Liptovská Knižnica Gašpara Fejérpataky - Belopotockého v Liptovskom MikulášiSpýtajte sa

Meno:
E-mail:
Predmet otázky:
Otázka:
Kontrola:


Anglicke knihy pre deti , Martina ()
Dobry den, chcela by som sa spytat ci mate aj detske knihy v anglictine. Dakujem
07.09.2020 - Dobrý deň, detské knihy v angličtine máme, nech sa páči prísť do úseku literatúra pre deti - podkrovie budovy knižnice na Štúrovej 56 v LM.
 
Aktuálnosť knihy , Viktória ()
Dobrý deň, mala by som záujem si vypožičať knihu ktorú som našla na vašej stránke. Jedna sa o túto knižku: Kone : starostlivosť, plemená, chov, dostihy, jazdectvo. Je knižku možné v najbližších dňoch vypožičať? Ak áno, vedela by som si pre ňu prísť povedzme túto stredu alebo štvrtok? Ďakujem a prajem pekný deň, Kernová
02.09.2020 - Dobrý deň, túto knihu máme vo fonde pobočky na Podbrezinách, ale príďte si po ňu vo štvrtok do centrálnej budovy knižnice na Štúrovej 56 v Lipt. Mikuláši na úsek literatúry pre deti, tu si nájdete, ak budete mať záujem aj ďalšie knihy s touto tematikou. Len upozorňujem, že Vám treba obnoviť členstvo.
 
Dostupnosť knihy , Ľubica ()
Dobrý deň, prosím Vás, chcem sa opýtať, či je možné požičať knihu Patríš k nám? Rovnako, či je možné mi ju podržať do stredy.
18.08.2020 - Dobrý deň, knihu sme Vám odložili, môžete si ju prísť požičať do úseku náučnej literatúry na ul. 1. mája - NKP Čierny orol - 1. poschodie.
 
Predĺženie výpožičky , Ema Brezňanová ()
Dobrý deň. Prosím Vás o predĺženie vypožičania dvoch kníh. Henrik, šteniatko z pobrežia a Fúzik, mačiatko bez domova. Ďakujem.
18.08.2020 - Dobrý deň, výpožičky kníh máte predĺžené.
 
predĺženie výpožičky , Tibor Švolík ()
Dobrý deň, chcel by som poprosiť o predĺženie výpožičky na moje meno o jeden mesiac. Ďakujem
18.08.2020 - Knihy sme vám predĺžili.
 
staršie