Liptovská Knižnica Gašpara Fejérpataky - Belopotockého v Liptovskom MikulášiSpýtajte sa

Meno:
E-mail:
Predmet otázky:
Otázka:
Kontrola:


Kniha , Marek Piovár ()
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na knihu Online závislosti - Blinka Lukas, a kolektiv. Na stránke som zistil, že je požičaná. Vedeli by ste mi prosím Vás povedať dokedy a či bude vrátená tento mesiac ? Ak by bolo možné chcel by som si ju rezervovať, prípadne prídem osobne. Ďakujem za odpoveď
03.12.2018 - Dobrý deň, kedy sa požičaná kniha vráti neviem nikdy s istotou povedať, môžeme len predpokladať, preto je najistejšie si knihu zarezervovať - to si môžete aj cez vlastné e-konto na stránke Liptovskej knižnice, ale môžete aj osobne v knižnici, alebo aj telefonicky. Keď sa kniha do knižnice vráti, budeme Vás informovať a do 10 dní si ju môžete v knižnici prevziať.
 
registrácia , Adriana ()
Dobrý deň, registrovať u Vás sa dá iba osobne v pobočke knižnice, alebo sa dá aj online prostredníctvo web stránky? Ďakujem za odpoveď
08.11.2018 - Dobrý deň, registrovať sa dá len osobne pri niektorom z výpožičných pultov našej knižnice, pretože pri registrácii musíte predložiť k nahliadnutiu identifikačný doklad - občiansky preukaz a tiež musíte vlastnoručne podpísať prihlášku...a zaplatiť členský poplatok.
 
rešerš , Mária ()
Dobrý večer, chcela by som opýtať ako je potrebné postupovať v prípade záujmu o rešerš? Ďakujem za skorú odpoveď.
25.10.2018 - Dobrý deň, v prípade Vášho záujmu o vypracovanie rešerše navštívte, prosím, náš úsek náučnej a regionálnej literatúry v Liptovskom Mikuláši, na ul. i. mája v NKP Čierny orol - 1. poschodie. Pracovníčke úseku predložte svoju požiadavku, ona Vám všetko vysvetlí a dohodnete sa na detailoch.
 
Rešerš , Michaela ()
Dobrý večer, chcem sa spýtať, či je vo Vašej knižnice možné dať si urobiť rešerš: 1. aktuálnych relevantných dokumentov, ktoré upravujú tvorbu, úpravu, odovzdávanie vysokoškolskej záverečnej práce na fakulte, 2. citačných noriem. Ďakujem, Michaela Madudová
11.10.2018 - Dobrý deň, rešerš si v našej knižnici môžete dať urobiť, všeobecné pravidlá na tvorbu a úpravu záverečných prác existujú, ale VŠ resp. fakulty mávajú aj svoje vlastné pravidlá. Na podmienky a spôsob odovzdávania záverečnej práce by som Vám poradila informovať sa priamo na fakulte /katedre , resp. na jej študijnom oddelení.
 
Kedy a kde vznikla prvá verejná knižnica na Slovensku? , Adriana Pavelicová ()
Kedy a kde vznikla prvá verejná knižnica na Slovensku?
01.10.2018 - Dobrý deň, prvú verejnú knižnicu na území dnešného Slovenska založil Gašpar Fejérpataky-Belopotocký v Liptovskom Sv. Mikuláši a otvoril ju 1. novembra 1829.
 
staršie