Liptovská Knižnica Gašpara Fejérpataky - Belopotockého v Liptovskom MikulášiSpýtajte sa

Meno:
E-mail:
Predmet otázky:
Otázka:
Kontrola:


zoznma kníh , Ľubomír Bartík ()
ktoré aktuálne knihy mám vypožičané
17.05.2018 - Dobrý deň, zoznam Vami vypožičaných kníh si môžete pozrieť vo Vašom čitateľskom konte na www.kniznicagfb.sk, kliknite na Hľadať, otvorí sa Vám online katalóg, kliknite na Prihlásenie vpravo hore, do prvého okienka napíšte číslo Vášho čitateľského preukazu (nie číslo čiarového kódu) a do druhého okienka napíšte prvých 6 číslic Vášho rodného čísla, kliknite na Prihlásiť, potom kliknite na Výpožičky, a ukáže sa Vám zoznam kníh, ktoré máte požičané, aj kedy ste si ich požičali, kedy ich máte vrátiť aj z ktorého úseku ste si ich požičali.
 
archívne noviny a časopisy , Anna Dobešová ()
Dobrý deň, chcem sa spýtať, či archivujete noviny a časopisy zo 70.tych - až 90.tych rokov? Konkrétne potrebujem nejaké články a foto o slovenských konzervárnach a liehovaroch Ďakujem.
19.03.2018 - Dobrý deň, kontaktujte, prosím, pracovníčku úseku regionálnych dokumentov - v NKP Čierny orol.
 
Noc v knižnici , Domanická Veronika ()
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať , kedy bude tento rok noc v knižnici pre deti ako býva každý rok? Ďakujem Domanická
05.03.2018 - Dobrý deň,asi Vás sklamem, ale tohto roku z dôvodu neukončených stavebných úprav podkrovia knižnice Noc s Andersenom organizovať nebudeme.
 
Jednorazova vypozicka , Kristina Stankovianska ()
Dobry den, prosim Vas, je mozne (a ak ano, akou formou ci poplatkom) si v kniznici vypozicat knizku jednorazovo? Tj. ked bezne cez rok nechodim do kniznice, no potrebovala by som si zapozicat jednu knizku, ktoru mate, povedzme na dva-tri tyzdne. Je to, prosim, mozne? Bez toho, aby som nutne musela uhradit rocne clenske, kedze ho potom uz vobec nevyuzijem? Dakujem pekne za odpoved
01.03.2018 - Dobrý deň, knihu si môžete od nás vypožičať absenčne (domov) len na základe platného členstva v knižnici. Bez toho, aby ste si uhradili členský poplatok, Vám knihu domov požičať nemôžeme. Ročné členské je pre dospelú osobu 5 €, pre študentov od 15 do 25 rokov 3 €.....zvážte, ako sa Vám to oplatí.
 
Rešerš , Lucia Hulejová ()
Dobrý deň prajem. Chcela by som si dať u Vás vypracovať rešerš k diplomovej práci cez internet. Viete mi poradiť ako mám postupovať ? Ďakujem za odpoveď
17.01.2018 - Dobrý deň, rešerše vypracováva pracovníčka na úseku náučnej literatúry (Liptovský Mikuláš, ul. 1. mája, NKP Čierny orol, 1. poschodie, tam si môžete zadať požiadavku. osobný kontakt je lepší. Ak neprichádza do úvahy, požiadajte o rešerš na mailovej adrese naucne@kniznicagfb.sk. Upozorňujem, že táto služba je spoplatnená.
 
staršie