Liptovská Knižnica Gašpara Fejérpataky - Belopotockého v Liptovskom MikulášiSpýtajte sa

Meno:
E-mail:
Predmet otázky:
Otázka:
Kontrola:


detske oddelenie , katka ()
Dobry den, prosim Vas, uz je otvorene detske oddelenie?popripade ako dlho bude trvat prerabka? dakujem
13.03.2019 - Dobrý deň, aj keď ceduľka na dverách knižnice hovorí o uzatvorení úseku literatúry pre deti, tento úsek funguje v obmedzenom režime, práce stále prebiehajú, pretože ide o montáž nových regálov, ktoré sú atypické vzhľadom na charakter podkrovia a tieto práce sú tým pádom veľmi náročné. Preto Vám neviem odpovedať, kedy bude úsek plne prevádzky schopný, verím, že do konca marca by sa to stihnúť malo. Ak potrebujete knihu len vrátiť, dá sa to do biblioboxu pri vstupných dverách do knižnice, ak si chcete knihu vymeniť, tak príďte, samozrejme Vás obslúžime, aj keď to nebude v takých komfortných podmienkach, ako by sme si priali. Ale môžem Vám sľúbiť, že potom budeme mať určite jedno z najkrajších úsekov pre deti na Slovensku.
 
vrátenie knihy , Michaela ()
Dobrý deň,prosím Vás ako máme postupovať,keď chceme vrátiť knižku,ktrorú si dcérka požičala,keď boli u Vás s celou triedou zo ZŠ.Čitateľský preukaz nemáme doma,neviem,či ho má p.učiteľka,lebo nám dali prihlášku zo školy na začiatku školského roka...už je to asi viac ako mesiac.Ďakujem veľmi pekne.
13.03.2019 - Dobrý deň, čitateľský preukaz teda bude zrejme u pani učiteľky, deti, ktoré sa zapíšu do našej knižnice hromadne prostredníctvom školy, chodievajú organizovanie so školou si knihy aj vymieňať. Vám ale nič nebráni prísť do knižnice aj s Vašou dcérou a knihu si vymeniť aj individuálne, nemusíte čakať na školu. Ak teda nemáte čitateľský preukaz doma, knihovníčke pri pulte poviete meno dieťaťa, ona si ho v databáze nájde. Momentálne ale nebuďte prekvapená, úsek literatúry pre deti v podkroví našej knižnice, funguje v obmedzenom režime, zariaďujeme ho novým nábytkom. Ak chcete knihu len vrátiť, je to možné aj do biblioboxu, ktorý je umiestnený pri vstupných dverách do knižnice. Ak by ste mali akékoľvek otázky, zavolajte mi na tel.: 0905 270 460.
 
Vypožičanie knihy , Adriána ()
Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či by bolo možné požičať si- nafotiť a oskenovať za jednorázový poplatok knihu vo Vašej knižnici, ktorú neviem v žiadnej inej nájsť. Anna Uramová- Biblické ženy. Som z Banskej Bystrice, preto by som do knižnice prišla osobne. Bolo by to možné?
06.03.2019 - Dobrý deň, možné to je - za poplatok a na študijné účely. Kniha sa nachádza v úseku regionálnej literatúry (NKP Čierny orol) a požičať domov si ju môžete z úseku beletrie na Štúrovej 56 v LM.
 
knižka , Radka ()
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, nájde sa u Vás titul Stephen King Cintorín zvieratiek? Môže to byť kľudne aj v českom preklade. Ďakujem za odpoveď
04.03.2019 - Dobrý deň, je mi ľúto, ale práve túto knihu od S. Kinga v našom fonde nemáme.
 
Marec mesiac knihy , Lucia Kovalčíková ()
Dobrý deň, som učiteľkou v MŠ a chcela by som sa opýtať či by bolo možné vrámci mesiaca Marca, mesiaca knihy, prísť do knižnice s deťmi? Za účelom vzdelávania sa a oboznámenia sa s knihami. Za odpoveď vopred ďakujem.
27.02.2019 - Dobrý deň, deti z MŠ do našej knižnice chodia, vieme pre ne pripraviť zaujímavý program - nielen v marci. Momentálne už máme kalendár na marec plný, k tomu zariaďujeme úsek literatúry pre deti novým nábytkom... najlepšie bude, keď sa priamo nakontaktujete na pracovníčky úseku na t.č. 0944 966 019
 
staršie